Sonoff Smart

شرکت SONOFF زیر مجموعه شرکت ITEAD در سال 2015 در کشور چین تاسیس گردید.
دامنه فعالیت های این شرکت معطوف به طراحی و تولید تجهیزات هوشمند بدون سیم می باشد.این شرکت همواره خود را متعهد به طراحی و تولید محصولات با کیفیت با قیمت مقرون به صرفه
و همچنین نوآوری های خلاقانه در این عرصه می داند به طوری که در طول سه سال رشد قابل ملاحظه ای را در برداشته است و هم اکنون محصولات  SONOFF در بیش از 120 کشور و ناحیه در
سطح جهان تهیه و استفاده می شود.
گروه صنعتی سپهر منور از سال 1396 فعالیت خود را به صورت نماینده انحصاری محصولات SONOFF در ایران آغاز نموده است.

 

 
EDC Professional Lighting

EDC مخفف Electro Dehghan Company از سال 1365 تحت عنوان الکترو دهقان کار خود را در زمینه لوازم الکتریکی آغاز نمود.
با گذشت زمان از سال 1372 الکترو دهقان در صنعت روشنایی فعالیت خود را گسترش داد.
ازسال 1380 الکترو دهقان برند EDC را به منظور عرضه محصولات روشنایی با کیفیت مناسب به بازار عرضه نمود.
با گذشت 20 سال از شروع فعالیت EDC در حال حاضر بیش از 1000 قلم کالا تحت این نام تجاری در بازار عرضه می شود.
اکنون برند EDC زیر مجموعه فعالیت های سپهر منور می باشد .گستردگی تنوع و ارائه خدمات پس از فروش از استراتژی های گروه صنعتی سپهر منور می باشد.
در حال حاضر بیش از 400 نفر در گروه صنعتی سپهر منور در واحد تولید ,آزمایشگاه ,انبار ,فروش ,خدمات پس از فروش ,بازاریابی و...مشغول به فعالیت می باشند.
Edison Opto

شرکت ادیسون آپتو شعب مرکزی خود را از سال 2001 در شهر نیو تایپه تایوان راه اندازی نموده است.
این شرکت تولید کننده حرفه ای ال ای دی با تخصص در زمینه طراحی و تولید ال ای دی های توان بالا,نورپردازی های حالت جامد و سنسورهای ال ای دی می باشد.
در پاسخ به رشد سریع متقاضاها, ادیسون آپتو کارخانه های خود را در دانگوان و یانگژو تاسیس نموده است.
همچنین به منظور گسترش دامنه خدمات خود ,این شرکت یک نمایندگی در ایالات متحده راه اندازی کرده است و در قالب شبکه جهانی خدمات رسانی خود ,برای مشتریان پشتیبانی کامل محصول و ارائه فوری خدمات را فراهم می آورد.
تمرکز شرکت بر روی ال ای دی های توان بالا و مدیریت برند می باشد و در برنامه خدمات رسانی خود, طراحی به صورت سفارشی و خدمات محصول شامل تامین قطعات ,طراحی اوپتیکال,ماژول ها و چراغ های سالنی را ارائه می دهد.
نقاط قوت تحقیق و توسعه شرکت ادیسون آپتور به خوبی توسط دولت تایوان شناسایی شده است ,به طوریکه درسال 2005 موفق به دستیابی به ال ای دی 100وات توان بالا شدند و در دسامبر 2006 از برند ادی
استار خود با شارنوری از 6000 لومن رونمایی نمودند و مایلستون جدیدی را برای فناوری تایوان ایجاد کردند.
در ضمن ,این شرکت سرمایه گذاری و منابع انسانی عظیمی را برای تحقیق و توسعه در زمینه آخرین فناوری ال ای دی توان بالا اختصاص داده است.
گروه صنعتی سپهرمنور در سال 1385 همکاری خود را با شرکت ادیسون آغاز نموده است و از سال 1392 نمایندگی انحصاری و استراتژیک ادیسون در ایران می باشد.
از همان سال های آغاز همکاری واحد تحقیقات و توسعه هر دو شرکت ارتباط تنگاتنگی با هم ایجاد کرده و محصولات خاص بازار ایران را در طرح توسعه و تولید خود قرار دادند.